Zespół rezydencjonalny Pałac Przybyszewo - na sprzedaż

You are here Start  > Oferty sprzedaży zabytków. Pośrednicy Nieruchomości >  Zespół rezydencjonalny Pałac Przybyszewo - na sprzedaż
Item image

Lokalizacja: Przybyszewo (koło Leszna)
Powierzchnia: 1200 m2
Liczba pokoi: 21
Liczba pięter: 2
Pow. działki: 28000
Tereny rekreacyjne: las, park, staw

Zespół rezydencjonalny POŁOŻONY 500 m OD WJAZDU NA TRASĘ S 5 – 3 km od Leszna, składa się z pałacu usytuowanego w centralnej części parku krajobrazowego z II połowy XIX wieku o powierzchni 2,80 ha, stajni (19 boksów) wraz z wybiegiem dla koni, domku parterowego mieszkalnego, budynku parterowego mieszkalno -gospodarczego oraz portiernią.

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ: dom opieki, sanatorium, spa, hotelarsko – gastronomiczną lub jako rezydencja.

FOTOGRAFIE PAŁACU:

Architektura pałacu:
Pałac pochodzi według jednych źródeł z końca XIX wieku, według innych z 1910 r. Budowla wykazuje cechy elektycznej architektury niemieckiej łącząc w sobie neoklasycyzm i neobarok. W detalach ciesielskich występuje ornament neorenesansowy. Rezydencja jest murowana z cegły i otynkowana, kryta dachem mansardowym pokrytym dachówką ceramiczną, na podłogach piękny parkiet, piękne drewniane schody, łazienki płytki, okna drewniane, przeprowadzony kapitalny remont w 1996 roku, dach remontowany w 2003 roku.

Pałac jest dwukondygnacyjny, strych z czterokondygnacyjną wieżą od strony południowej przed którą znajduje się arkadowy podjazd z tarasem, całość podpiwniczona. W części ogrodowej znajduje się weranda z bogato ukształtowanymi neobarakowymi schodami ogrodowymi. Na parterze pałacu są trzy sale, dwa gabinety, duży hall, zaplecze kuchenne, dwa WC.Na I piętrze 5 pokoi z łazienkami i dwa dwupokojowe apartamenty z łazienkami . Na II piętrze jest jeden pokój z łazienką i pięć pokoi bez łazienek , dwie łazienki dostępne są na korytarzu na tym samym poziomie. Na II piętrze jest też bardzo duży apartament około 100 m2, w którym jest duży pokój połączony z kuchnią, sypialnia, pokó,j łazienka i przedpokój. W części podpiwniczonej jest pokój bilardowy z barem , dwie jadalnie , łazienki , pokój , kuchnia z windą , kotłownia. Na poddaszu są pomieszczenia gospodarcze.

FOTOGRAFIE WNĘTRZ:

Nieruchomość zabudowana jeszcze domkiem parterowym o pow. około 90 m2, w którym są 3 pokoje kuchnia, łazienka i przedpokój, stajnią z 19 boksami dla koni (z dużym wybiegiem dla koni), budynkiem parterowym mieszkalno – gospodarczym o pow. około 60 m2 oraz portiernią, stawem.

Całość ogrodzona, od frontu: cegła z kutym żelazem, jest założony monitoring podłączony do ochrony.
Otoczenie: szkoła, przedszkole, sklep, komfortowy wyjazd na trasę S 5.

FOTOGRAFIE OTOCZENIA:

KONTAKT DLA INWESTORÓW:

tel. 601 855 565 E. Pietrzak
tel. 886 664 844

CENA: 3 490 000 PLN brutto

POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
Gwarancja bezpiecznej transakcji pod opieką licencjonowanego pośrednika.
Nieruchomości LOKUM Leszno ul. Chrobrego 13
www.lokum-leszno.com

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA
Obsługa finansowania zakupu nieruchomości – spotkanie z doradcą kredytowym (w ofercie ponad 20 różnych instytucji bankowych) w dowolnie wybranym przez Klienta miejscu z gwarancją przeprowadzenia pełnych formalności kredytowych i uzyskaniem kredytu pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej. Kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży: kompletowanie dokumentów, umowa przedwstępna, umowa sprzedaży, usługa notarialna zawsze z rabatem

Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Adres obiektu:

Adres:
Przybyszewo
GPS:
51.8093391, 16.48221609999996
Telefon:
+48 601 855 565
lokum@lokum-leszno.com
Web:
http://www.lokum-leszno.com

comments powered by Disqus