Pałac Wojnowice - zabytkowa rezydencja na sprzedaż

You are here Start  > Oferty sprzedaży zabytków. Pośrednicy Nieruchomości >  Pałac Wojnowice - zabytkowa rezydencja na sprzedaż
Item image

Lokalizacja:
Województwo:śląskie
Powiat: raciborski
Gmina: Krzanowice
Miejscowość: Wojnowice
Powierzchnia: 1970 m2
Powierzchnia działki: 45000 m2

PRYWATNA REZYDENCJA – STYLOWY DOM I DOCHODOWE PRZEDSIĘWZIĘCIE
To wyjątkowe miejsce nie tylko z historią, ale i duszą, które achwyci każdego konesera piękna. Elegancka i wysmakowana rezydencja z okazałym pałacem i urzekającym parkiem. Pełna harmonii i spokoju w bliskości natury. Choć tak luksusowa, przyjazna i wygodna do życia. Żeby zamieszkać w tym niezwykłym miejscu wcale nie trzeba mieć szlacheckiego pochodzenia i błękitnej krwi. By życie nabrało wyjątkowego wymiaru wystarczą jedynie niecodzienne zamiłowania, które w połączeniu z dobrym planem pomogą zrealizować Twoje marzenia.

FOTOGRAFIE PAŁACU I OTOCZENIA

Pałac w stylu neobarokowo-klasycystycznym, budowany przez Carla J. Kuh`a w 1828 roku. Budynek 3-kondygnacyjny, zbudowany na planie prostokąta ze skrzydłami po bokach. Fasada symetryczna, 10-osiowa, z zaznaczonym ryzalitem. W elewacji tylnej na piętrze znajduje się 3-osiowy wykusz. Parter i narożniki boniowane, parter wydzielony gzymsem opaskowym. Dach czterospadowy, z powiekami, pokryty dachówką. Na osi wejściowej wystawka z okulusem i trójkątnym frontonikiem. Zabytek jest w większości podpiwniczony oraz posiada wysoki strych, który jest częściowo zagospodarowany.

FOTOGRAFIE WNĘTRZ PAŁACU

Nieruchomość posiada znaczny potencjał do adaptacji na cele komercyjne, typu: hotel, pensjonat, ośrodek spa, dom spokojnej starości lub może służyć jako rezydencja mieszkalna.

Pałac i park pałacowy zostały wpisane do rejestru zabytków i są objęte ochroną konserwatorską.

KONTAKT DLA INWESTORÓW:

tel. +48 504 703 504
email: pawel.klima@domprofit.pl

Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Adres obiektu:

Adres:
Wojnowice
GPS:
50.060945548921744, 18.15284163554631
Telefon:
+48 504 703 504
pawel.klima@domprofit.pl

comments powered by Disqus