pałac Kijany - zabytek na sprzedaż

Polsko-Niemieckie Dni Kooperacji Branży Budowlanej i Renowacji Zabytków - konferencja tematyczna

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Polsko-Niemieckiej Konferencji Branży Budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem tematyki renowacji i konserwacji zabytków. Konferencja odbędzie się 29 marca na Zamku Topacz pod Wrocławiem.

Tematyka:
• Nowoczesne rozwiązania termomodernizacji obiektów historycznych
• Efektywność energetyczna historycznych dzielnic – wnioski z projektu EFFESUS
• Wyzwania stojące przed branżą oraz możliwości polsko-niemieckiej współpracy
• Efektywne technologie stosowane w renowacji zabytków
• Rozmowy biznesowe z bezpłatnym wsparciem tłumaczy

Wydarzenie z udziałem polskich i niemieckich gości i prelegentów z branży budowlano-konserwatorskiej jest elementem misji gospodarczej niemieckich firm do Polski, organizowaną we Wrocławiu przez DREBERIS z inicjatywy Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii oraz we współpracy z Izbą Rzemieślniczą z Drezna (Handwerkskammer Dresden) i polskimi partnerami: Fundacją Dolina Pałaców i Ogrodów, Wschodnim Klastrem Budowlanym oraz Świętokrzysko-Podkarpackim Klastrem Budowlanym Innowator. Celem konferencji jest wymiana informacji na temat najważniejszych trendów technologicznych w tej dziedzinie, dyskusja na temat stosowanych praktyk oraz nawiązanie kontaktów biznesowych.

Dokładny plan konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na:
http://www.dreberis.com/?q=pl/projekty/polsko-niemieckie-dni-kooperacji-branzy-budowlanej-ze-szczegolnym-uwzglednieniem-tematyki

https://event-zabytki.evenea.pl/

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca 2017.

Close Comments