Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska NATFARRI

You are here Start  > Baza Firm >  Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska NATFARRI
Item image

Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska
NATFARRI Andrzej Jaskuła
ul. Szeligowska 32/27
01-320 Warszawa

email: natfarri@gmail.com
tel.: 502 252 062
profil FACEBOOK: przejdź
profil VIMEO: przejdź

Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska NATFARRI ma bogate doświadczenie w badaniach archeologicznych założeń pałacowo-ogrodowych, przy kościołach i klasztorach oraz w archeologii miejskiej. Naszą dewizą jest wykonywanie badań archeologicznych w profesjonalny i przyjazny dla inwestora sposób. Dzięki wypracowanemu przez lata systemowi pracy jesteśmy w stanie obsłużyć każdą inwestycję związaną z dziedzictwem kulturowym.

Naszą domeną są badania archeologiczne prowadzone na styku archeologii i architektury ze szczególnym naciskiem na badania założeń rezydencjonalnych. Wykonujemy nowoczesną dokumentację fotogrametryczną, skanowanie laserowe oraz badania nieinwazyjne georadarowe i elektrooporowe. Wykonujemy także wizualizacje 3D założeń rezydencjonalnych w celu pokazania przemian zachodzących na badanym terenie.

Wybrane realizacje:

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy prowadząc badania archeologiczne w takich miejscach jak: Łazienki Królewskie w Warszawie, Gdańsk, Plac Piłsudskiego w Warszawie, kościół św. Jacka w Warszawie, Zamek Krzyżtopór w Ujeździe, Opatów, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski i wiele innych.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zobacz prezentacje video:


Znajdź nas na Facebooku:


Adres obiektu:

Adres:
ul. Szeligowska 32/27, Warszawa
GPS:
52.22747099999999, 20.887437699999964
Telefon:
tel.: 502 252 062
natfarri@gmail.com

comments powered by Disqus