Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska NATFARRI

You are here Start  > Baza Firm >  Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska NATFARRI
Item image

Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska
NATFARRI Andrzej Jaskuła
ul. Polna 3 lok. 12
97-200 Tomaszów Mazowiecki

email: natfarri@gmail.com
tel.: 502 252 062

Pracownia Archeologiczno-Konserwatorska NATFARRI ma bogate doświadczenie w badaniach archeologicznych założeń pałacowo-ogrodowych, przy kościołach i klasztorach oraz w archeologii miejskiej. Naszą dewizą jest wykonywanie badań archeologicznych w profesjonalny i przyjazny dla inwestora sposób. Dzięki wypracowanemu przez lata systemowi pracy jesteśmy w stanie obsłużyć każdą inwestycję związaną z dziedzictwem kulturowym.

Naszą domeną są badania archeologiczne prowadzone na styku archeologii i architektury ze szczególnym naciskiem na badania założeń rezydencjonalnych. Wykonujemy nowoczesną dokumentację fotogrametryczną, skanowanie laserowe oraz badania nieinwazyjne georadarowe i elektrooporowe. Wykonujemy także wizualizacje 3D założeń rezydencjonalnych w celu pokazania przemian zachodzących na badanym terenie.

Wybrane realizacje:

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy prowadząc badania archeologiczne w takich miejscach jak: Łazienki Królewskie w Warszawie, Gdańsk, Plac Piłsudskiego w Warszawie, kościół św. Jacka w Warszawie, Zamek Krzyżtopór w Ujeździe, Opatów, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski i wiele innych.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zobacz prezentacje video:

Znajdź nas na Facebooku:


Adres obiektu:

Adres:
Tomaszów Mazowiecki, ul. Polna 3
GPS:
51.529865411483065, 20.007777214050293

comments powered by Disqus